O mnie

Jestem psychologiem klinicznym, seksuologiem, terapeutą systemowym, psychoterapeutą poznawczo-behawioralnym w trakcie certyfikacji


6


lat doświadczenia

Kilka słów o mnie


Jestem psychologiem klinicznym, seksuologiem, terapeutą systemowym, psychoterapeutą w trakcie certyfikacji. Wiedzę i doświadczenie zdobywałam w zakresie kilku różnych nurtów psychoterapeutycznych i psychoanalitycznych m.in.: Gestalt, psychoterapii ericksonowskiej, pracy z ciałem (bioenergoterapii), psychoterapii psychodynamicznej, psychoanalizie lacanowskiej, terapii poznawczo-behawioralnej czy terapii systemowej.

Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Seksuologicznego i Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego., a także Berufsverband Deutscher Psychologinnen und Psychologen e. V.

W swojej pracy stosuję podejście pluralistyczne, ponieważ uważam, że każdy człowiek jest inny, a co za tym idzie... nie ma dwóch takich samych przypadków, życiowych historii czy uniwersalnych metod pomocowych odpowiednich dla wszystkich osób. Każdego pacjenta staram się traktować jako istotę niepowtarzalną w swych osobistych doświadczeniach oraz w sposobie przeżywania otaczającej go rzeczywistości.

Prowadząc wywiad, planując przebieg terapii koncentruję się na tym indywidualnym, wewnętrznym świecie każdej osoby, jednocześnie pamiętając, że ciało i umysł to jedność. Przykładam dużą troskę do tego, aby wybrane metody terapii i podstawa merytoryczna mojej pracy były adekwatnie dostosowane do każdego pacjenta, zachowując jednocześnie wierność standardom pomocy psychologicznej opartym o współczesną wiedzę naukową oraz rekomendacje ekspertów i towarzystw naukowych. Prowadzę konsultacje, poradnictwo psychologiczne oraz terapię seksualną par i klientów indywidualnych. Moją pracę poddaję superwizji u certyfikowanych superwizorów.

Prywatnie jestem żoną oraz mamą Stelli.


Moje podróże i rozwój osobisty


Kocham podróże, bo pozwalają przekraczać granice, także te w naszej głowie. Odkrywają przed nami nie tylko nowe lądy, ale też nasze zasoby i pragnienia. Podróże zmieniają nas na lepsze. Podróż, nie tylko dosłownie, ale i w przenośni pozwala z daleka spojrzeć na codzienne życie.

Staram się prowadzić aktywny tryb życia. Uważam, że jest to niezbędny element do zachowania równowagi w swoim emocjonalnym wnętrzu. Sport pomaga nam rozładowywać napięcia. a także korzystnie wpływa na ogólne funkcjonowanie organizmu.

Rozwój osobisty i nauka od najlepszych. Aby stale podnosić swoje kwalifikacje staram się systematycznie brać udział w szkoleniach, konferencjach czy warsztatach rozwojowych w Polsce i na całym świecie.

Zadaj pytanie lub skontaktuj się w celu umówienia wizyty